Translate

5. januára 2018

Ako na nový rok tak po celý rok .

 Tak trošku som sa činila ....

najprv kuchyni  kysnutými  závinčekami s makom a višňami ..a trošku som sa pohrávala s korálkami ,aby si nemysleli ,že som na ne úplne zabudla ..
a obal pre Adelku  na písanky 
....tak dúfam,že mi toto tempo vydrží aj naďalej ......


Pohodové a tvorivé chvíľky Vám prajem ,milé moje blogerečky .


12 komentárov:

 1. Miru, vše moc pěkné ( určitě i chutné). M.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Maruško...prajem Ti krásny sviatočný víkendík.....

   Odstrániť
 2. Mirka, rozbehla som sa expresným tempom. Nech vydrží, ale nezabúdaj aj na oddych. Keď dorazí jar a pribudne ti záhrada, včielky, už naň čas nezostane. Tak šup, vylož nohy!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jani , ja fungujem stále len akosi nebol čas na blog..... môj relax Jani je tvorenie, ale neboj občas aj oddychujem-leňoším ,,,,,, veru v lete je času pomenej ...moc Ťa pozdravujem Jani,ďakujem za komentík ,prajem krásny sviatočný víkend....

   Odstrániť
 3. Mirko, je tu krásně a útulně :-). Budu se ráda vracet ;-). ZaZa

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem a určite sa moc teším na ďalšiu návštevu ..... ZaZa ...Zuzka ????

   Odstrániť
  2. Mirko, je to zvláštní, ale jste první, kdo se ptá :-). Nie Zuzka, kamarátky ma volajú Žanet, ale pssst, to len medzi nami :-)))). Omlouvám se, ale ta slovenština je tak krásná a "nakažlivá" :-)). Přeji krásný den. ZaZa

   Odstrániť
  3. Jj.... takže som podhalila malé tajmostvo ,ale je to iné keď viem ako tá osôbka sa volá príde mi to také úprimnejšie a možeme si teda tykať Žani????
   tiež prajem príjemný dník a teším sa na čumnadu znova v "čarovnej chalúpke"

   Odstrániť
 4. Mirko, asi máte ráda ve všem prvenství, že? :-)) Ráda tykání přijímám, i když jsem Vás nikdy neviděla a "známe" se tak krátce, jste mi.....nebo vlastně jsi mi :-)) moc sympatická :-). A ráda tě v mé kouzelné chaloupce zase uvidím ;-). Měj se hezky.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Žani ,vôbec nie práve naopak... nikdy nevytŕčam z radov ...ale nejak mi to na FB a tu medzi blogerečkami príde také rodinnejšie a preto to tykanie ,,,,,,, aj Ty si moc symapticka .... som rada ,že som našla krásny blog a skvelú osôbku..pozdravujem a letím na čumandu ,čo nového v chalúpke...
   pohodvý dník a lsniečko v duši....:)

   Odstrániť
 5. Miru, úplně v pohodě, nemyslela jsem to nijak špatně, jen že jsi byla v obou případech první, nikoho to ještě nenapadlo :-D. Je zvláštní, že v takovém množství blogů člověk natrefí na takové milé duše jako jsi ty. Moc děkuji za tvé návštěvy v chaloupce a krásná slova a už se těším na tvé nové příspěvky ;-).Krásný a pohodový večer.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Super článok! Určite budem sledovať ďalej!:)

  OdpovedaťOdstrániť